Радиатор отопления KOER 22 500x500
Видео 1Фото 3 |
Модификации KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 500x500 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KOER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KOER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить KOER 22 500x500
Сортировать
Сталевий радіатор опалення KOER 500x500 мм бокове підключення клас 22 RAD0 | 2 606 грн. |
Сталевий радіатор 22х500х500.S KOER (бок. підключення) (RAD053) | 2 606 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22 x 500 x 500S (965 Вт, 14,8 кг, пліч) (39303) | 3 060 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х500х500.S бічне підключення RAD053 | 2 606 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 500x500 мм бокове підключення кл | 2 606 грн. |
Закрыть
Видеообзоры
Рекомендуем