Прибор ночного видения Konus KonusPro NV-2 3-9x50 (7871)
Видео 1Фото 23 |
Konus KonusPro NV-2 3-9x50
Все характеристики
Характеристики KonusPro NV-2 3-9x50
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Konus 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Konus.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Konus KonusPro NV-2 3-9x50
Все цены 11 →Тепловізійний приціл KONUS KONUSPRO NV-2 7871 | 26 250 грн. |
Монокуляр Цифровий приціл KONUS KONUSPRO NV-2 3-9x50 | 28 649 грн. |
Цифровий приціл KONUS KONUSPRO NV-2 3-9x50 7871 | 28 649 грн. |
Приціл нічного бачення Konus Цифровий нічного бачення KonusPRO NV-2 3-9x50 | 28 649 грн. |
Приціл нічного бачення KONUS KONUSPRO NV-2 3-9x50 | 25 986 грн. |
eще 6 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →