Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF000NUS]
Видео 1Фото 58 | от 28 662 до 31 394 грн. Сравнить цены 5 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процессор:Core i7, 1255U, 1.2 ГГц Видеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs Оперативка:16 ГБ Накопитель:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вес ноутбука:1.9 кг |
Модификации Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 7
Характеристики
Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF000NUS] |
|
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF000NUS]
Сортировать
Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF000NUS) Rb | 29 139 грн. |
Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF000NUS) Rb | 28 668 грн. |
Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 Storm Gray (82SF000NUS) Refurbished | 28 875 грн. |
Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 Storm Gray (82SF000NUS) 82SF000NUS | 28 662 грн. |
Ноутбук 15.6" Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF000NUS) Storm Gray | 31 394 грн. |
Закрыть
Якщо дуже коротко, то ноутбук чудовий! Купував ще за 25к грн, і за ці гроші кращого варіанту для офісу/програмування я тоді не знайшов. В мене версія на 16/512 з процесором core i5 1240P 1. Матеріали корпусу. Тактильно приємний метал.
2. Клавіатура найкраща з усіх, які я коли-небудь користувався, є дворівнева підсвітка. 3. Продуктивності для мої задач вистачає(офіс, відео, програмування). 4. Максимальна температура яку я бачив була 70 градусів Цельсія. 5. Тачпад звичайний, палець ковзає нормально, але краще використовувати мишу. 6. Екран для такої ціни приємний. Яскравості трошки не вистачає на сонці, але кольори за свою ціну нормальні(точні цифри не скажу). 7. Кількість портів. USB-C тут наскільки я знаю повноцінний, тобто може виводити картинку і заряджатися, але я не перевіряв, тому не впевнений. Ноутбук можна заряджати через будь-який. 1. Батарея. При максимальному енергозбереженні мені вистачало на 3-8 годин, в залежності від навантаження.
2. Звук. Для перегляду фільмів, відео нормально, а от для прослуховування музики не підходить. Єгор Міщенко: пользуюсь Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем