Наушники
Logitech Zone Wired UC
Видео 10Фото 6 |
Закрыть
Шапка
Logitech Zone Wired UC |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Logitech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Logitech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Logitech Zone Wired UC
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Дротове підключення
Дротові навушники менш схильні до перешкод, тому ви почуєте чистий звук без шумів і спотворень. На відміну від бездротових моделей, вони завжди готові до роботи, тому можна не турбуватися про необхідність підзарядки. Варто зазначити, що виробники сучасних навушників все частіше використовують роз'єм USB Type C, що забезпечує... ещедуже високу швидкість передачі даних.
Регульована гучність
Дана модель навушників має вбудовану опцію регулювання гучності, що є надзвичайно зручним і практичним. Керуйте звуком безпосередньо з навушників і регулюйте поточну гучність відтворюваного контенту відповідно до своїх уподобань.
Розумійте і будьте зрозумілими з дротовою гарнітурою для метушливих офісів з відкритим плануванням. Дротова гарнітура Zone Wired сертифікована для Microsoft Teams Open Office і готова до використання. Мікрофон з функцією шумозаглушення ізолює ваш голос від навколишніх звуків, а 40-міліметрові звукові котушки забезпечують чудовий звук для дзвінків і музики. Завдяки вбудованим елементам керування функції підключення завжди під рукою, а адаптери USB-C і USB-A (входять до комплекту) забезпечують сумісність за принципом plug & play. Zone Wired дуже зручно носити протягом усього дня.
- Дизайнерська гарнітура (напіввідкрита)
- 40-міліметровий динамік
- Діапазон частот динаміків від: 20 Гц до: 16 кГц
- Номінальний імпеданс 32 ?
- Рівень звукового тиску 99 дБ
- Стереозвук
- Особливості Регулятор гучності на навушниках / кабелі
- Діапазон частот мікрофона Від: 100 Гц до: 16 кГц
- Підключення 1x USB-C
- Кабельна напрямна з одного боку
- Довжина кабелю 1,9 м
- Підходить для ПК
- Вага 211 г
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Logitech
- Код виробника 981-000875
- EAN 5099206090354
- Основна інформація
- Модель Zone UC
- Дизайн Duo
- Підключення Дротове
- Підключення USB-C
- Довжина кабелю 1.9 m
- Вбудований пульт дистанційного керування Так
- Колірний елемент Чорний
- Характеристики навушників
- Мембрани 40 мм
- Мінімальна частотна характеристика навушників 20 Гц
- Макс. частотна характеристика навушників 20000 Гц
- Чутливість навушників 99 дБ/мВт
- Регулювання гучності Так
- Активне шумозаглушення ANC Ні
- Характеристики мікрофона
- Мінімальна частотна характеристика мікрофона 100 Гц
- Макс. частотна характеристика мікрофона 10000 Гц
- Чутливість мікрофона Немає даних
- Шумозаглушення мікрофона Так
- Фізичні
- Вага [г] 211
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 436 грн. |
Компьютерная гарнитура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Проводное подключение проводаПроводны Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 432 грн. |
Компьютерная гарнитура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Проводное подключение проводаПроводны Redprice.saleС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 426 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone Wired (981-000875)Дротове підключення
Дротові навушники менш схильні до перешкод, тому ви почуєте чистий звук без шумів і спотворень. На відміну від бездротових моделей, вони завжди готові до роботи, тому можна не турбуватися про необхідність підзарядки. Варто зазначити, що виробники сучасних навушників все частіше використовують роз'єм USB Type C, що забезпечує... ещедуже високу швидкість передачі Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 426 грн. |
Серия Logitech Zone (офисные)Сравнить в таблице →
от 3 997 грн.
офисные, накладные, закрытые, беспроводные, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Гц, 45 Ом, аккумулятор: до 20 ч, с кейсом + Bluetooth донгл
от 15 499 грн.
офисные, внутриканальные, беспроводные, true wireless, USB A, USB C, Bluetooth v 5.0, активное шумоподавление, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 6 ч, с кейсом + Bluetooth донгл
от 5 449 грн.
офисные, накладные, полуоткрытые, беспроводные, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, AAC, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 20 ч, с кейсом + адаптер
от 9 799 грн.
офисные, накладные, полуоткрытые, беспроводные, Bluetooth v 5.0, активное шумоподавление, 30 – 13000 Гц, аккумулятор: до 14 ч
от 4 799 грн.
офисные, накладные, полуоткрытые, беспроводные, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, AAC, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 20 ч, с кейсом + адаптер
от 16 718 грн.
офисные, накладные, закрытые, беспроводные, Bluetooth v 5.2, AAC, aptX, радиоканал, активное шумоподавление, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 22 ч, с кейсом + 100 – 8000 Гц режим разговора
от 11 477 грн.
офисные, накладные, полуоткрытые, беспроводные, Bluetooth v 5.0, активное шумоподавление, 30 – 13000 Гц, аккумулятор: до 14 ч
от 6 426 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + адаптер
от 5 140 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + адаптер
от 10 429 грн.
офисные, накладные, полуоткрытые, беспроводные, Bluetooth v 5.0, активное шумоподавление, 30 – 13000 Гц, аккумулятор: до 14 ч
от 16 646 грн.
офисные, накладные, закрытые, беспроводные, USB A, USB C, Bluetooth v 5.0, активное шумоподавление, складываются, 30 – 13000 Гц, аккумулятор: до 14 ч, с кейсом + донгл
Видеообзоры
Logitech Zone Wired - Overview and Mic Test!
21 июля 202043 122 просмотра
Jabra Evolve2 40 VS Logitech Zone Wired | Comparison Video! #showcase #headsets
30 августа 202026 324 просмотра
Logitech Zone Wired обзор наушников для работы
24 сентября 20204 498 просмотров
Logitech Zone Wired USB-C Headset Review
31 июля 20206 961 просмотр
Logitech Zone Wired and Zone Wireless headsets
19 ноября 20207 294 просмотра
Product Review: Logitech Zone Headset
7 июля 20204 130 просмотров
USB Office Headsets : 5 Best USB Office Headsets Reviews 2021
16 января 20217 858 просмотров
Logitech Zone Wired: Обзор и тест проводной гарнитуры от Unitsolutions
30 сентября 2020990 просмотров
Тест микрофона Logitech Zone Wired
23 сентября 2020780 просмотров
Logitech Zone Wired: MSFT Teams Open Office-certified USB headset
16 марта 20211 760 просмотров
Как выбрать наушники
Как выбрать игровую гарнитуру
РекомендуемСравнить в таблице →
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + адаптер
от 5 297 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, 2.2 м, активное шумоподавление, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
от 3 891 грн.
игровые, PlayStation 4, Xbox, накладные, закрытые, проводные, съемный кабель, 3.5 мм, USB A, USB C, многоканальные, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + 2 м
от 3 805 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 70 – 20000 Гц, 32 Ом
от 3 020 грн.
офисные, один наушник, накладные, закрытые, проводные, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 150 – 7000 Гц, 32 Ом
от 6 377 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, активное шумоподавление, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
от 3 999 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, 2.9 м, 50 – 18000 Гц, 50 Ом
от 4 912 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, 2.9 м, 50 – 18000 Гц, 50 Ом
от 4 670 грн.
офисные, один наушник, накладные, закрытые, проводные, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 70 – 20000 Гц
от 5 152 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB C, 1.8 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + - музыка, 50 – 7000 Гц - разговор
от 4 449 грн.
офисные, накладные, закрытые, проводные, USB A, USB C, 2 м, активное шумоподавление, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + переходник