Автомобильный инвертор Luxeon IPS-2000S
Видео 5Фото 3 |
Luxeon IPS-2000S |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Luxeon 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Luxeon.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Luxeon IPS-2000S
Все цены 6 →Инвертор LUXEON IPS-2000S | 7 313 грн. |
Інвертор Luxeon IPS-2000SD (1000Вт) | 7 508 грн. |
Інвертор DC-AC Luxeon IPS-2000S 12V/230V 1000/2000W | 5 599 грн. |
Інвертор LUXEON IPS-2000S | 6 233 грн. |
Інвертор Luxeon IPS-2000S (1000Вт) | 7 219 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги (інвертор) 12/220V чиста синусоїда LUXE | 7 266 грн. |
Купив інвертор років 8 тому, валявся без потреби. Сьогодні вирішив перевірити, тестанути - був неприємно здивований - частота скаче від 49 до 300гц, при нагрузці стабілізуєьтся в районі 149 гц. Напругу видає 220в, синус дійсно чистий. Побоявся підключати щось дорожче і складніше за лемпочку ... Чистий синус, напругу видає коректно 220. Частота в рази завищена і скаче. Се: пользуюсь Luxeon IPS-1200S менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Luxeon IPS-2000S
Цены на Luxeon IPS-2000S |
---|---|---|---|---|
Luxeon IPS-300S | от 2 055 грн. | 2 предложения | ||
Luxeon IPS-1200S | от 3 750 грн. | 3 предложения | ||
Luxeon IPS-2000S | от 5 599 грн. | 6 предложений | ||
Luxeon IPS-4000S | от 14 586 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →