Рюкзак M-Tac Large Gen.II Elite 60 л
Видео 1Фото 82 |
M-Tac Large Gen.II Elite |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог M-Tac 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели M-Tac.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить M-Tac Large Gen.II Elite 60 л
Все цены 14 →M-Tac - Plecak Turystyczny Large Gen.Ii Elite - Czarny - 10089802 | 13 817 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Ranger Green | 11 649 грн. |
Рюкзак M-Tac Large Gen.II Elite Coyote | 11 649 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Black | 13 692 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Multicam | 14 939 грн. |
eще 9 предложений
Блискавки: YKK
Матеріал: Cordura 330, дно посилене з Cordura 1000 - Система регулювання лямок по висоті спини (дає можливість пристосувати рюкзак для зручного використання незалежно від зросту); - є примикаюче до спини відділення для транспортування зброї, обладнане знімним роздільником; - у верхній частині рюкзака є кишеня на блискавці для дрібних речей; - знімна грудна стяжка; - знімні бічні компресійні стяжки з фастексами, по 2 з кожного боку; - MOLLE платформи на фронтальних і бічних поверхнях, а також стропи на дні рюкзака для установки компресійних ременів; - у рюкзака є знімний розвантажувальний пояс з демпферами і стропами MOLLE. Не виявив жодних. Дмитро Олександрович: пользуюсь M-Tac Large Gen.II Elite более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →