Кресло-качалка Mastela 8104
Видео 1Фото 10 |
Mastela 8104 |
|
Москитная сетка
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Mastela 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Mastela.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Mastela 8104
Все цены 37 →Укачивающий центр Mastela 8106 (beige) | 2 870 грн. |
Вколисуючий центр Mastela 8104 (light grey) | 3 089 грн. |
Заколисуючий центр 3 в 1 Mastela 8104 | 2 543 грн. |
Колисальний центр Mastela dark grey (8105) | 2 995 грн. |
Укачивающий центр Mastela 8105 (dark grey) | 2 859 грн. |
eще 20 предложений
Користуємось більше місяця.Свою вартість він вже відпрацював), дуже допомагає дитині не сумувати.Користуємось і у вимкненому стані, донці зручніше із низького положення споглядати за оточуючими. Дитині подобається Заявлена витримууча вага 18 кг напевно завищена, не дуже міцна на вигляд. Микита: пользуюсь Mastela 8104 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →