Биты / торцевые головки Molder MT64812
Molder MT64812 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT64812
Набір головок з тріскачкою Molder MT64812 | 392 грн. |
Професійний набір головок торцевих з тріскачкою та подовжувачем Molder CR- | 542 грн. |
Набір головок Molder головки 1/4" 72Т, CR-V, (MT64812) | 451 грн. |
Набір інструментів 12 предметів 1/4" Molder МТ64812 | 470 грн. |
Набір торцевих головок із тріщоткою (Molder Tools) 12 предметів 1/4 MT6481 | 471 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →