Аудиосистема Muse M-670 BT
Видео 1Фото 4 |
Muse M-670 BT
Тип:минисистема
Кол-во каналов:2.0
Мощность системы:40 Вт
Габариты системы:180x150x300 мм
Вес:2.8 кг
Все характеристики
Купить Muse M-670 BT
Портативна колонка Muse M-670 BT Black M-670BTТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихідна потужність: 2 x 20 Вт
NFC: функція автоматичного сполучення Сполучення
стерео
ОСОБЛИВОСТІ
Bluetooth V5.0, потокова передача музики з іншого
Bluetooth-сумі Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 7 932 грн. |
Muse M-670 BT M-670BTГарантійний термін/1 рік|Інтерфейси і роз'єми/Bluetooth, NFC, Роз'єм 3,5 мм|Тип системи/Міні-система|Сумарна потужність звуку/40 Вт|Колір виробника/Чорний|Бренд/Muse|Вага/2,8 кг|Розміри пристрою (ВхШхГ)/180 х 223 х 381 мм|Система посилення басів/Ні|Кількість мікрофонних входів/Ні COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 7 925 грн. |
Портативная колонка Muse M-670 BT BlackТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИВ Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 7 928 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
от 6 199 грн.
минисистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
от 4 157 грн.
минисистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управление со смартфона, 20 Вт, 8 Ом
от 7 713 грн.
минисистема, канал 2.0, FM, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), управление со смартфона, 6 Вт
от 4 000 грн.
музыкальный центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, 10 Вт, 20 – 20000 Гц
от 7 421 грн.
музыкальный центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.2, 60 Вт, 50 – 20000 Гц, 6 Ом
от 8 561 грн.
для вечеринок, канал 2.1, USB, картридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, управление со смартфона, 500 Вт
от 7 790 грн.
минисистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, Wi-Fi, сетевое аудио, 20 Вт
от 8 729 грн.
умная колонка, канал 2.1, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, сетевое аудио, Multiroom, управление со смартфона, 60 Вт, 50 – 20000 Гц
от 7 626 грн.
минисистема, канал 2.0, Bluetooth v 5.3, LDAC, управление со смартфона, 50 Вт, Hi-Res, звук 360°