Блок питания NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold (PA-7G1BB)
Видео 2Фото 6 |
NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог NZXT 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели NZXT.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold
Все цены 18 →Блок живлення NZXT C750 Gold 750W (PA-7G1BB) | 5 724 грн. |
NZXT С750W (PA-7G1BB-EU) PA-7G1BB-EU | 6 599 грн. |
Блок живлення Nzxt C750 Gold 750W (PA-7G1BB) | 6 599 грн. |
Блок питания Nzxt C750 Gold 750W (PA-7G1BB) | 6 599 грн. |
NZXT 750W V1 PA-7G1BB-EU | 6 599 грн. |
eще 13 предложений
Моя повага такому блоку, показав себе у кращому вигляді. Я б додав фотографії але він закритий у корпусі під захисною пластиною Модульність
Надійність Якість кабелів Потужність Тиша під час роботи У ньому все шикарно Artem Kucher: пользуюсь NZXT C750 Gold несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации NZXT C Series Gold 2022
Цены на NZXT C Series Gold 2022 |
---|---|---|---|---|
NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold | от 5 724 грн. | 18 предложений | ||
NZXT C Series Gold 2022 C850 Gold | от 6 273 грн. | 16 предложений | ||
NZXT C Series Gold 2022 C1000 Gold | от 8 703 грн. | 14 предложений |
Рекомендуем