Фильтр-удлинитель PrologiX PRS-075P6-45B
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PrologiX.
|
| Фільтр живлення ProLogix (PRS-075P6-45B) 0.75 мм, 6 розеток, 4.5 м, чорнийФільтр живлення PRS-075P6-45B торгової марки ProLogix використовується для підключення побутових приладів, домашньої електрон... ещеіки та електроінструменту. Удароміцний корпус з негорючого та нетоксичного пластику, має вбудований захист від перевантажень та короткого замикання. Мережевий фільтр простий та зручний у використанні. За допомогою загального вимикача зі світловим індикатором можна активувати або вимкнути одночасно всі підключені гаджети або прилади. Основні характеристики : · Мережевий кабель та вилка євростандарту · Площа поперечного перерізу кабелю: 0,75 мм2 · Напруга: 220 В, 50 Гц · Максимальна сумарна потужність навантаження: 2.9 кВт · Максимальний струм навантаження: 13 А · Кількість розеток - 6 · Можливість кріплення на стіну · Довжина: 4.5 м · Колір: чорний Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 229 грн. | | |
|
| PrologiX 6 розеток 4.5м чорний (PRS-075P6-45B)Мережевий фільтр (подовжувач) PrologiX 6 розеток 4.5м чорний (PRS-075P6-45B) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 229 грн. | | |
|
| Фильтр питания ProLogix (PRS-075P6-45B) 0.75 мм, 6 розеток, 4.5 м, черный Фильтр питания ProLogix (PRS-075P6-45B) 0.75 мм, 6 розеток, 4.5 м, черный Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 351 грн. | | |
|
| Prologix ProLogix (PRS-075P6-45B) 0.75 мм 6 розеток 4.5 м Black PRS-075P6-Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2900 Вт, Кількість розеток - 6 шт, Довжина кабелю - 4.5 м, Колір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 225 грн. | | |
|
| ProLogix Фильтр питания ProLogix (PRS-075P6-45B) 0.75 мм, 6 розеток, 4.5 мФільтр мережі PRS-050P5-18B торгової марки ProLogix використовується для підключення побутових приладів, домашньої електронік... ещеи та електроінструменту.Удароміцний корпусПристрій з п'ятьма універсальними розетками із заземленням, зроблений в ударостійкому пластиковому корпусі з негорючого та нетоксичного пластику, має вбудований захист від перевантажень та короткого замикання.ВимикачМережевий фільтр простий та зручний у використанні. За допомогою загального вимикача зі світловим індикатором можна активувати або вимкнути одночасно всі підключені гаджети або прилади. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 299 грн. | | |
Модификации PrologiX PRS-075P6-45B
Динамика цен на PrologiX PRS-075P6-45B
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная