Настольная лампа Quantum Torino QM-TL1010
Фото 5 |
Quantum Torino QM-TL1010 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Quantum 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Quantum.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Quantum Torino QM-TL1010
Все цены 7 →Настільна лампа сенсорна Quantum QM-TL1010 TORINO LED з USB | 379 грн. |
Настільна світлодіодна лампа з аккумулятором Quantum TORINO QM-TL1010 4W 2 | 385 грн. |
Настільна лампа сенсорна Quantum QM-TL1010 TORINO LED з USB | 384 грн. |
Лампа настільна світлодіодна Quantum QM-TL1010 TORINO (1*18650, 1800mAh/20 | 395 грн. |
Настільна LED лампа з акумулятором Quantum TORINO QM-TL1010 4W 260lm 2300- | 495 грн. |
Портативна настільна лампа на акумуляторі QUANTUM TORINO QM-TL1010 | 362 грн. |
Настільна світлодіодна лампа з акумулятором Quantum TORINO QM-TL1010 4W 26 | 499 грн. |
Виявилася дуже зручною лампою для дитини, щоб робити уроки, навіть якщо зникає світло. Має 3 режими яскравості і 2 температури світла (біле і жовте світло), тобто навіть 6 режимів. Контроль через дотик, а не механічні кнопки. Зручна підставка під смартфон. Довго працює тільки на акумуляторі (18650) і завжди можна поставити більш ємну. Гнучке регулювання напряму освітлення. Компактність, автономність, режими освітлення, гнучкість і вартість. Хотілось би більше максимальної яскравості. |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →