Ручной отпариватель Rainberg RB-6313
Видео 2Фото 5 |
Rainberg RB-6313 несъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-6313
Все цены 8 →Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB – 6313 (1500W) вертикальна потужна | 750 грн. |
Відпарювач Rainberg RB-6313 1800W з вішалкою з функцією дезінфекції та вер | 599 грн. |
Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB 6313-1 1500W, праска парова, верти | 650 грн. |
Ручний відпарювач Rainberg RB-6313 | 599 грн. |
Багатофункціональний компактний ручний відпарювач високопотужний 1500 Вт з | 599 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →