Razer Viper Ultimate
Видео 54Фото 20 |
Razer Viper Ultimate |
|
Достаточно продвинутая компьютерная игровая мышка, представленная на рынке в 2020 году. Модель прежде всего примечательная эргономичным симметричным дизайном корпуса, программируемыми дополнительными клавишами и встроенной подсветкой. Подключается к компьютеру по радиоканалу и имеет радиус действия до 10 м — столь широкий диапазон позволяет использовать устройство на значительном расстоянии от компьютера, что может пригодиться, например, во время проведения презентаций.
Надежность работы мышки обеспечивают оптическая технология и качественные оптические переключатели Razer. «На вооружении» девайса есть 6 кнопок и сенсор, способный работать в диапазоне от 400 до 20000 dpi. Мышка Razer Viper Ultimate принадлежит к подкатегории геймерских девайсов, поэтому чувствительна к резким движениям и отлично подходит для динамичных игр. Эргономичная форма позволяет удобно удерживать устройства ладонным и пальцевым хватом, а расположенный на дне переключатель — изменять разрешение сенсора даже непосредственно во время игры. Между двумя лицевыми клавишами установлено колесо прокрутки, а по бокам девайса расположены дополнительные кнопки, которые можно запрограммировать на конкретные команды. Также в комплектации модели предусмотрена специальная док-станция, необходимая для подзарядки аккумулятора девайса.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Razer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Razer.
Купить Razer Viper Ultimate
Все цены 99 →Razer Viper Ultimate Wireless (RZ01-03050100-R3G1) Black RZ01-03050100-R3G | 4 999 грн. |
Ігрова миша Razer Viper Ultimate Wireless Mouse Dock (Black) RZ01-03050100 | 4 999 грн. |
Миша Razer Viper Ultimate Wireless & Mouse Dock Mercury Quartz (RZ01-03050 | 5 599 грн. |
RAZER Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) | 4 802 грн. |
Миша Razer Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) | 5 449 грн. |
0 3 1 3 |
Користуюсь мишкою майже два роки. Мишка підходить під хват кінчиками пальців, але треба звикнути, так як спочатку незручно її так тримати. Через три тижні вона сідає в руку як влита. Боковини у мишки зроблені із гуми, але нещодавно біля задньої лівої бокової кнопки відірвався маленький шматочок під час чистки. Верх мишки, основні кнопки зроблені з софт-тач пластику, який на даний момент не має слідів зносу. Колесо миші чітке, при прокрутці нагору хрумтить. Бокові кнопки не стирчать з контурів корпусу. За час використання даблкліків не з'явилось, кліки працюють чудово. З'явилась тріщина на замку кришки відсіку для донгла, але замок працює. Також, десь через півроку, докстанція перестала заряджати мишку. Вирішив проблему просто, протер контакти спиртом. Тепер раз в три місяці протерти і все працює. Не дивлячись на глайд навколо сенсора туди інколи може попасти сміття, тому інколи також необхідно прочищати. Мишка легка, але є й легші) Автономність висока, на три дні активного використання вистачає (десь по 10 годин в день). Підсвіткою не користувався, в софті одразу вимкнув. Порт у мишки мікро-юсб, але пропрієтарний, туди тільки оригінальний кабель підходить. Але можна на самій мишці обережно зрізати виступи і вставляти звичайні кабелі. Хоча рідний кабель чудово себе показує. Глайди досі рідні і їх знос не відчувається. Вага, форма, бездротове з'єднання, софт мишки, глайди, кліки. До форми треба довго звикати. Роман Гончар: пользуюсь Razer Viper Ultimate более года |
Швидше так ніж ні.
Мишка чудова в плані кнопок, і мобільності. Але як виявилось з часом трішки швидко розряжається особливо якщо багато працюєш або граєш. Але є док станція що є чудовим. Нажаль чомусь резина поганої якості по бокам і якщо сильніше нажати то трішки обдирається. У всьому іншому найкраща мишка з док станцією. Дешевшої не знайдете. Док станція з підсвіткою Виглядає чудово, і мишка теж з підсвіткою, але для економії зарядки ти всерівно будеш його вимикати. Док станція. Якщо не виключив мишку на ніч то -10% заряду |
Мышь хорошая, хорошо сидит в руке, но за такую цену лучше будет взять G502 Lightspeed Wireless, она почти во всем будет лучше Форма
Подсветка Комплектация
Завышенная цена Люфт колёсика Дабл клик через 2 недели игры yShaark: пользуюсь Razer Viper Ultimate менее месяца |