Чемодан Roncato Starlight 2.0 116
Фото 9 |
Roncato Starlight 2.0 116 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Roncato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Roncato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Roncato Starlight 2.0 116
Roncato 423401 | 5 750 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 2.0 Корал (423401/59) 423401/59 | 4 888 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 116л Блакитний (423401 53) 423401/ | 4 888 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 116л Бордовий (423401 89) 423401/8 | 4 888 грн. |
Валіза купувалася ще далекого 2021 року ще за 1 797 грн по акції. Через 3 роки пережив подорожі літаками та поїздами, але на вигляд і не скажеш. Зовні виглядає дуже стильно. Якість валізи на високому рівні, матеріал корпусу міцний – витримує падіння. Коліщата за цей час не стерлися, не люфтять, не випадають. Ручка висувається/засувається легко. Незважаючи на свої маленькі габарити під ручну поклажу – валіза дуже стійка. Єдиним недоліком можна виділити невеликий внутрішній об'єм розміром 40 літрів. Якість матеріалів, надійні колеса Ціна. Внутрішній об'єм хотілося б трохи побільше в розмірі 40 літрів Дмитрий П: пользуюсь Roncato Starlight 2.0 40 более года |
Добавить отзыв
Модификации Roncato Starlight 2.0
Цены на Roncato Starlight 2.0 |
---|---|---|---|---|
Roncato Starlight 2.0 40 | от 3 162 грн. | 8 предложений | ||
Roncato Starlight 2.0 80 | от 4 304 грн. | 12 предложений | ||
Roncato Starlight 2.0 116 | от 4 888 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →