Эпилятор ROZIA HB-6006
Фото 3 |
ROZIA HB-6006 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ROZIA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ROZIA HB-6006
Все цены 9 →Епілятор Rozia Hb 6006 4 В 1 | 699 грн. |
Багатофункціональний жіночий епілятор 4 в 1 насадки з пінцетами, бритвене, | 877 грн. |
Епілятор Rozia 4 В 1 багатофункціональний 4 насадки білий (33-4-Hb 6006) | 875 грн. |
Багатофункціональний епілятор акумуляторний 4в1 Rozia HB-6006 з подвійним | 720 грн. |
Епілятор депілятор жіночий електричний акумуляторний з 4 насадками для піл | 715 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →