Объектив Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS
Видео 5 |
Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS |
|
Один из первых «китов» под полнокадровую гвардию беззеркальных фотоаппаратов Sony серии Alpha 7. По сути, это универсальный объектив на каждый день с охватом востребованного диапазона фокусных расстояний 28-70 мм. Показатель светосилы у модели стандартный, как для китовой оптики — он меняется от f/3.5 до f/5.6 в зависимости от выбранного фокусного расстояния. Выиграть пару-тройку стопов экспозиции при съёмке с рук или в условиях недостаточной освещённости кадра позволяет встроенный оптический стабилизатор OSS.
Оптически Sony FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS сконструирован по формуле «9 элементов в 8 группах». Диафрагма у объектива 7-лепестковая. Также «под капотом» модели установлен вполне шустрый и малошумный привод автофокусировки с дистанцией «ведения огня» от 45 см. Объектив станет удачным выбором для большинства видов фотосъёмок. Из «тушки» фотоаппарата он выпирает примерно на 95 мм. Совместно с универсальным зумом пользователь вправе использовать любые подходящие светофильтры диаметром 77 мм.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sony 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sony.
Купить Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS
Все цены 14 →Універсальний об'єктив Sony SEL2870 28-70mm f/3,5-5,6 OSS | 9 510 грн. |
Sony SEL2870 FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS FE | 10 300 грн. |
Объектив Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS SEL2870 | 10 999 грн. |
Об'єктив Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS (SEL2870) | 11 099 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sony SEL2870 Fe 28-70mm f/3.5-5.6 Oss Fe (OEM) | 10 781 грн. |
0 1 1 4 |
Легкий універсал на щоденне використання В першу чергу хочу рекомендувати цей об'єктив тим, хто тільки придбав тушку камери, та ще з нею толком не розібрався, а знімати хочеться все і скрізь.
Чому так кажу, а все просто - він пробачає багато помилок, має точний та тихий автофокус, гарну різкість по всьому полю кадру у всіх фокусних діапазонах на відкритій діафрагмі. Наступним відмічу вагу - він легесенький, бо пластиковий. Але пластик тут дуже якісний та не слизький. Є кільце ручного фокусу, воно електронне і тому працює з лагом, хоча навряд чи ви станете користуватись ручним фокусом (ну хіба тільки ви любите знімати відео). Також приємним бонусом є наявність оптичної стабілізації, а отже якщо на вашій тушці камери є стаб матричний, то вони працюють в парі в гасять кілька стопів, цим нівелюємо слабку світлосилу при недостатньому освітленні. При зйомці відео це також грає дуже значну роль. Світлофільтри діаметром 55 мм коштують не так дорого і запишемо цей параметр до переваг також. На широкому куті виходять гарні пейзажі без провалу в деталях, з мінімальними спотвореннями (фіксяться в лайтрумі) можна знімати архітектуру. На теле кінці вийдуть різкі портрети, але не раджу фотографувати дівчат - занадто багато деталей на шкірі обличчя, зависока різкість. А от чоловічі портрети вийдуть круто. Ще рекомендував би знімати ним авто, гарний діапазон фокусних і не треба тягати купу лінз. Немає ущільнюючого кільця, а отже ніякого захисту від вологи та пилу. Також напевно можно сказати за ціну, але враховуючи плюси та наявність стабілізації - сумнівний недолік Александр Ч: пользуюсь Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS более года |