Уничтожитель бумаги Wallner HD-300 C4
Фото 5 |
Wallner HD-300 C4 резка 2x10 ммрезка 4x25 мм |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Wallner 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Wallner.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Wallner HD-300 C4
Шредер Wallner HD 300 C4 P-4Рівень безпеки P-4
Не впевнені, що ваші конфіденційні документи не потраплять до чужих рук? Шредер з рівнем безпеки P-4 дасть вам спокій за ваші дані. Знищувачі з цим рівнем безпеки зроблять ваші документи нечитабельними. Рівень безпеки P-4 - це розмір відсікання не більше 160 мм2.
Ширина входу: 240 мм, розмір відрізу 4 x 25 мм, кількість знищу... ещеваних аркушів (A4/ 80 г): 19, рівень безпеки DIN 32757: 3, рівень безпеки DIN 66399: P-4/ O-1/ T-4/ E-3/ F-1, шматки: пластикові картки, компакт-диски, скоби, скріпки, розміри: 667 x 350 x 404 мм, автоматичний пуск/зупинка з автореверсом, окремий слот для подрібнення компакт-дисків і пластикових карток, LED індикатор відкритих дверцят або переповненого кошика, захист від перегріву двигуна, тихий двигун, придатний для безперервної роботи до 20 хвилин, оптичний індикатор заповнення кошика, корпус на колесах, об'єм кошика 38 літрів.
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Wallner
- Код виробника Wallner HD 300 C4
- EAN 6940335300137
- Основна інформація
- Модель HD 300 C4
- Тип різу Обрізка в довжину
- Рівень безпеки P-4
- Кількість аркушів за раз 19 аркушів
- Колір Білий
- Використання
- Подрібнення скріпленого паперу Так
- Знищення платіжних карток Так
- Знищення компакт-дисків Так
- Технічні
- Потужність 600 W
- Гучність 55 дБ
- Розмір різання 4 x 25 мм
- Середня швидкість подрібнення Немає даних
- Індикація відкритих дверцят Так
- Індикація застрягання паперу Немає
- Індикація повного відсіку LED
- Функції
- Автоматичний старт/зупинка Так
- Автоматична подача Ні
- Функція реверсу Так
- Захист від перегріву Так
- Блокування роботи при знятому кошику Ні
- Сенсорний датчик Немає
- Фізичний
- Об'єм бункера 38 L
- Корпус на колесах Так
- Ширина входу 240 мм
- Висота 66.7 см
- Ширина 40.4 см
- Глибина 35 см
- Вага 19.7 кг
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 16 771 грн. |
Шредер Wallner HD 300 C4 P-4Уровень безопасности P-4Не уверены, что ваши конфиденциальны Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 16 405 грн. |
Шредер Wallner HD 300 C4 P-4Уровень безопасности P-4Не уверены, что ваши конфиденциальны Redprice.saleС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 16 399 грн. |
Шредер Wallner HD 300 C4 P-4Рівень безпеки P-4
Ширина входу: 240 мм, розмір відрізу 4 x 25 мм, кількість знищу... ещеваних аркушів (A4/ 80 г): 19, рівень безпеки DIN 32757: 3, Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 16 761 грн. |
Модификации Wallner HD-300 C4
Цены на Wallner HD-300 C4 |
---|---|---|---|---|
Wallner HD-300 C2 | от 17 945 грн. | 2 предложения | ||
Wallner HD-300 C4 | от 16 399 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 2 608 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: пластиковые карты, CD диски, загрузка 10 лист, A4, реверс, корзина 21 л, шум: 72 дБ
от 16 726 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-6, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, CD диски, загрузка 17 лист, A4, реверс, корзина 34 л, колеса, шум: 54 дБ
от 1 861 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: пластиковые карты, CD диски, загрузка 10 лист, A4, реверс, корзина 15 л, шум: 65 дБ
от 12 185 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, загрузка 15 лист, A4, реверс, корзина 20 л, колеса, шум: 55 дБ
от 2 223 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: пластиковые карты, CD диски, загрузка 10 лист, A4, реверс, корзина 15 л, шум: 68 дБ
от 4 591 грн.
резка параллельная, уровень секретности P-2, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, CD диски, загрузка 12 лист, A4, реверс, корзина 18 л, остановка при наполнении, шум: 58 дБ
от 32 044 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, загрузка 17 лист, A4, реверс, корзина 76 л, остановка при наполнении, колеса, шум: 62 дБ
от 3 537 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-4, еще уничтожает: пластиковые карты, загрузка 7 лист, A4, автоподача, реверс, корзина 25 л, остановка при наполнении
от 3 197 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-3, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, CD диски, загрузка 14 лист, A4, реверс, корзина 25 л, шум: 72 дБ
от 12 217 грн.
только для бумаги, резка перекрестная, уровень секретности P-7, загрузка 5 лист, A4, реверс, корзина 30 л, остановка при наполнении, колеса, шум: 60 дБ
от 29 381 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-7, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, CD диски, загрузка 7 лист, A4, реверс, корзина 35 л, остановка при наполнении, шум: 54 дБ
от 11 678 грн.
резка перекрестная, уровень секретности P-7, еще уничтожает: скрепки, скобы, пластиковые карты, CD диски, загрузка 5 лист, A4, реверс, корзина 30 л, колеса, шум: 55 дБ