набор для барбекю Weber 6645
Weber 6645 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Weber 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Weber.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Weber 6645
Все цены 7 →Набір для барбекю Набір інструментів для гриля з 2-х приладів Weber Tool S | 2 779 грн. |
Набор для барбекю Набор инструментов для гриля из 2-х приборов Weber Tool | 2 779 грн. |
Набір інструментів для гриля з 2-х приладів Weber Tool Set (6645) | 2 899 грн. |
Набір з 2-х інструментів для гриля WEBER (6645) | 2 899 грн. |
Набір інструментів BBQ Weber 6645 | 2 899 грн. |
Набір з 2-х приладів Weber (6645) | 3 068 грн. |
Набір інструментів для гриля Weber (6645) | 2 899 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →