Секатор Werk 81020 (107700)
Фото 7 |
Werk 81020 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Werk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Werk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Werk 81020
Все цены 6 →Секатор Werk (107700) | 281 грн. |
Секатор садовий з храповим механізмом Werk 200 мм 81020 | 290 грн. |
Секатор садовий Werk 81020 з храповим механізмом 200 мм | 381 грн. |
Ручний секатор Werk, 200мм (81020) | 369 грн. |
Секатор садовий Werk 200 мм 81020 з храповим механізмом (107700) | 294 грн. |
Секатор садовий 200мм з храповим механізмом WERK (арт.81020) | 355 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →