Сушилка фруктов WetAir WFD-K650S
Видео 1Фото 4 |
WetAir WFD-K650S |
|
Электросушилка бренда WetAir — это дегидратор с горизонтальной подачей горячего воздуха, обеспечивающего равномерное распределение тепла в рабочей камере. Модель является младшей версией прибора WFD-K700B, отличаясь от него более компактными размерами, сниженной мощностью (650 Вт против 700 Вт) и уменьшенным количеством уровней загрузки (6 на фоне 10). Полезная площадь лотка составляет 305х330 мм, сами поддоны сделаны из нержавейки, а производитель допускает возможность их автоматической очистки в посудомойке.
Сушилка фруктов WetAir WFD-K650S также укомплектована дополнительными поддонами — для приготовления пастилы (сплошной) и высушивания ягод (с мелкой сеткой). С помощью электронного управления пользователи могут задать как температуру нагрева (в диапазоне от 35 до 75 °C), так и длительность работы. Так, таймер настраивается с шагом в 30 минут, вплоть до 24 часов. А благодаря функции памяти дегидратор после включения сразу предлагает последний используемый рабочий режим. К другим особенностям модели относится поддержка автоматического отключения и защиты от перегрева, наличие прозрачной дверцы и ручек для переноски прибора на боковинах.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WetAir 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WetAir.
Купить WetAir WFD-K650S
Все цены 16 →WetAir WFD-K650S | 7 499 грн. |
Сушка WetAir WFD-K650S | 6 080 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів WetAir WFD-K650S | 6 279 грн. |
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S | 7 699 грн. |
Сушарка для овочів та фруктів WetAir WFD-K650S | 6 399 грн. |
Вона того варта! Оскільки моя класична сушарка від іншого виробника почала ламатись і ржавіти, то було вирішено обрати модель більш потужну із абсолютно відмінною будовою та принципом сушки. Набридло переставляти туди-сюди лотки і греміти ними на всю квартиру. Ця сушарка дані нюанси звела до нуля: сушка проходить рівномірно на всіх рівнях, через прозорі дверцята видно ступінь готовності продуктів. Також сподобались органи керування: сенсорні клавіші, які максимально інтуїтивні, а також великий і яскравий світлодіодний екран, який показує точний час процесу сушки та температуру. В попередній моїй сушарці хоч і був широкий діапазон температур, але там був механічний і неточний регулятор, а тут все чітко і зрозуміло. Регулюється температура з кроком в 5 градусів, таймер - з кроком в 30 хвилин. Корпус виготовлений із нержавійки, має на бокових стінках ергономічні ручки для переносу приладу, що доволі зручно. Дверцята на магніті - ніяких тобі кнопок чи защіпок, все просто та геніально. Вентилятор із металу, закритий сітками, з боків - отвори для виводу гарячого повітря. Нагрівається досить швидко, залежить від обраної температури, але навіть 70 градусів - справа приблизно 2 хвилин. Решітки з нержавійки також, мають доволі великі отвори, а от якщо ви сушите трави та ягоди, а можливо навіть пастилу - для цього в комплекті є пара пластикових лотків: один з дрібною сіткою, інший без отворів взагалі. Корпус красивий, але відбитки на ньому залишаються миттєво і стираються доволі важко, хотілось би ще мати підсвітку всередині. Ну і вага - близько 8 кіло. Александр Ч: пользуюсь WetAir WFD-K650S несколько месяцев Комментарии 1 |