Термометр / барометр Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2
Видео 11Фото 3 |
Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 |
|
Оповещение на телефон по Bluetooth с помощью мобильного приложения
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xiaomi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2
Все цены 18 →Термометр-гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC) | 299 грн. |
Термогігрометр MiJia Bluetooth Thermometer 2 LYWSD03MMC | 297 грн. |
Xiaomi MiJia Temperature Humidity Monitor 2 (LYWSD03MMC) (NUN4106CN) | 281 грн. |
MiJia Bluetooth Thermometer 2 LYWSD03MMC STH0008338 | 509 грн. |
Термометр гігрометр Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC) | 225 грн. |
eще 13 предложений
Точністю показників задоволений, дуже чутливий, якщо сидіти біля нього то температура підіймається, Порівнюючи з Xiaomi Miaomiaoce LCD показники майже не відрізняються. Можна перепрошити на кастомну прошивку та підключити до хоум асістент. Точний, маленький, довго зберігає історію показань, можна подивитись графік. Не найкращі кути обзору, працює на стоковій прошивці лише з міхоум. Аранський Володимир: пользуюсь Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 более года |
Ціна та функціонал.
Показники майже точні буває бреше 1-3, але то не критично. Якщо прикріпив на поверхню складно замінити батарейку. Дмитро Олександрович: пользуюсь Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →