Lenco SCD-650
Videos 2Photos 19 |
Close
Head
Lenco SCD-650
Type:radio tape recorder
Number of channels:2.0
Tuner type:digital
Carriers:USB, CD
Autonomous power supply:batteries type C
System dimensions:120х215х241 mm
Weight:1.5 kg
All specifications
Buy Lenco SCD-650
All prices 9 →Магнітола Lenco SCD-650 blue SCD-650B- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... more- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 239 ₴ |
Магнитола Lenco SCD-650 blue SCD-650BCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 235 ₴ |
Магнитола Lenco SCD-650 pink SCD-650PCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 235 ₴ |
Магнітола Lenco SCD-650 pink SCD-650P- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... more- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 239 ₴ |
Радиоприемник Lenco SCD-650BU BlueХарактеристики продуктаОсновна Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 235 ₴ |
4 more offer(s)
Video reviews
Lenco SCD-650 Radio CD-Speler review
13 February 201719 148 view
Lenco SCD-650 draagbare radio review
31 January 20176 031 view
Additional features audio system Lenco SCD-650:
- Microphone included
We recommendCompare using chart →
from 3 243 ₴
party, channel 2.0, USB, card reader, FM, Bluetooth, karaoke, 36 W, 40 – 22000 Hz
from 3 404 ₴
radio tape recorder, channel 2.1, USB, card reader, FM, Bluetooth, karaoke, 21 W, 100 – 20000 Hz, 4 Ohm
from 3 278 ₴
radio tape recorder, channel 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, 12 W, 300 – 4000 Hz
from 4 298 ₴
radio tape recorder, channel 2.0, USB, card reader, FM, CD, Bluetooth v 5.0, 12 W
from 823 ₴
minisystem, channel 2.0, USB, FM, Bluetooth v 4.1, wireless charger, 8 W, 20 – 20000 Hz
from 3 197 ₴
radio tape recorder, channel 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.2, 3 W
from 2 468 ₴
party, channel 2.0, USB, card reader, Bluetooth, karaoke, 28 W, 90 – 20000 Hz
from 4 573 ₴
radio tape recorder, channel 2.0, USB, card reader, FM, CD, Bluetooth v 5.0, 12 W, 50 – 16000 Hz
from 3 129 ₴
floor system, channel 2.0, USB, card reader, Bluetooth, karaoke, 50 W, 45 – 22000 Hz