Візочок Adamex Reggio 2 in 1
Відео 17Фото 24 |
Яскрава, по-справжньому універсальна і зручна в експлуатації коляска від популярного польського бренду Adamex, представлена на ринку у великій кількості привабливих колірних рішень — від яскравих червоного і зеленого, до базових бежевого та сірого. В комплектації є люлька і прогулянковий блок, які можна зафіксувати на рамі як по ходу, так і проти руху. Сама люлька додатково оснащена ручкою для перенесення і підтримує можливість гойдання, що дозволяє заспокоїти малюка.
Зі свого боку прогулянковий блок також може похвалитися різними зручностями: регулювання нахилу спинки і висоти підніжки, захисний бампер з паховим ременем. Коляска Adamex Reggio 2 in 1 дозволяє надійно зафіксувати дитину в сидінні за дпопмогою 5-точкових ременів. Великі поліуретанові колеса забезпечують відмінну прохідність по будь-якому типу дорожнього покриття. Модель зручна для батьків: батьківська ручка регулюється в декількох положеннях, додатково передбачені муфта для рук, яка безцінна взимку, сумка для речей і містке відділення для покупок. Також на моделі є підстаканник, щоб прогулянка стала ще приємніше.
Купити Adamex Reggio 2 in 1
Adamex Reggio Y-3 Wózek głęboko spacerowy | 19 200 грн. |
Adamex Reggio Y-3 Wózek głęboko spacerowy | 19 680 грн. |
Adamex Reggio Y-3 Wózek głęboko spacerowy | 20 160 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Adamex Reggio Y61 | 20 190 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Adamex Reggio Y104 | 20 190 грн. |