USB-флешка A-Data UV320 16 ГБ
Відео 9Фото 16 |
A-Data UV320 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data UV320
Ціни на A-Data UV320 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV320 32 ГБ | від 265 грн. | 3 пропозиції | ||
A-Data UV320 64 ГБ | від 199 грн. | 5 пропозицій | ||
A-Data UV320 128 ГБ | від 399 грн. | 2 пропозиції |