USB-флешка A-Data UV320 64 ГБ
Відео 9Фото 16 |
A-Data UV320 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV320 64 ГБ
ADATA 64GB UV320 USB 3.1 (AUV320-64G-RWHGN) White | 199 грн. |
USB флэш-накопитель ADATA UV320 64GB BLACK/BLUE RETAIL AUV320-64G-RBKBL | 257 грн. |
ADATA 64 GB UV320 Black/Blue (AUV320-64G-RBKBL) AUV320-64G-RBKBL | 329 грн. |
USB флеш-накопичувач флешка Flash A-DATA USB 3.0 AUV 320 64Gb White/Green | 379 грн. |
USB флеш-накопичувач флешка Flash A-DATA USB 3.0 AUV 320 64Gb Black/Blue | 379 грн. |
Відеоогляди
Модификації A-Data UV320
Ціни на A-Data UV320 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV320 32 ГБ | від 233 грн. | 5 пропозицій | ||
A-Data UV320 64 ГБ | від 199 грн. | 5 пропозицій | ||
A-Data UV320 128 ГБ | від 399 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо