Будівельний фен AEG HG 600 VK
AEG HG 600 VK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG HG 600 VK
Усі ціни 13 →AEG HG 600VK (4935441035) | 4 095 грн. |
Фен технічний AEG HG 600 VK | 3 560 грн. |
ТЕРМОВОЗДУХОДУВКА AEG HG 600 VK (4935441035) | 3 946 грн. |
AEG HG 600VK (4935441035) | 3 845 грн. |
Будівельний фен AEG HG 600 VK | 3 854 грн. |
ще 8 пропозицій
Особливості комплектації:
- Модель HG 600 V — поставляється без кейса
- Модель HG 600 VK — поставляється з кейсом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →