Блок живлення Aerocool Value VX-400
Відео 20Фото 4 | Товар застарів 999 грн. Потужність: 400; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); Гарантія виробника: 2 роки; |
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Відгуки 195 | 22 14 26 120 |
Стоит на рабочем компьютере уже год и не раз спасал его при скачках напряжения. Устанавливали его самостоятельно – в комплекте все необходимые болтики были, и это оказалось на удивление просто. В общем, хороший бюджетный БП. Жалею, что не приобрел себе сразу такой домой, с изменением курса доллара придется отдать чуть больше, но оно того стоит. Качественная сборка, доступная стоимость, стабильность и бесшумность в работе. Пока поводов для расстройства не давал. Федор: користуюся Aerocool VX-400 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Хоча "поки що" без нарікань до живлення, але це при використанні від сили в половину потужності (так, спеціально брав з великим запасом). Сильно шумить. Вимушений замінити вже через це. Adravil: користуюся Aerocool VX-800 кілька місяців |
Пользуюсь больше года, работает хорошо без просадок и лишних шумов, сразу снял защитную пластину с кулера, из за нее был сильный шум, а так выдает все свои 550W по 12V Цена, больше года без проблем работает за такую цену нет Виталий: користуюся Aerocool VX-600 більше року |
Високий ККД
Aerocool VX-400 — один з кращих бюджетних блоків живлення у вітчизняному роздробі. Побудований на надійній електронній платформі Andyson, ККД якої становить 81 відсоток, що лише трохи не дотягує до високого стандарту енергоефективності 80 PLUS.
Поділ на підлінії
По лінії +12 В VX-400 видає 324 Вт, тобто 81 відсоток від номінальної потужності, що є середнім показником (хорошим вважається 90+ відсотків). Причому ця лінія розділена на дві підлінії, через що живити від нього вже дуже енергоненажерливий процесор або відеокарти не вийде (потрібна одна посилена лінія).
Потужно, але шумно
Підключити до Aerocool VX-400 можна відеокарту з одним 6-піновим конектором, тобто енергоспоживанням до 150 Вт. Благо, для сучасних бюджетних і навіть деяких середньорівневих відеокарт цього достатньо. Недоліком VX-400 є порівняно високий шум вентилятора під навантаженням — до 31 дБ. Любителям повній тиші краще підшукати модель подорожче. До того ж, тільки один 6-піновий конектор живлення ускладнить у майбутньому апгрейд.
Модификації Aerocool Value
Ціни на Aerocool Value |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value VX-500 | від 1 195 грн. |
Aerocool Value VX-650 | від 2 464 грн. | 3 пропозиції | ||
Aerocool Value VX-700 | від 3 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value VX-800 | від 2 330 грн. | 4 пропозиції |