Умивальник AeT Orizzonti Thin Tondo L241 460 мм
Фото 2 |
AeT Orizzonti Thin Tondo L241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeT Orizzonti Thin Tondo L241 460 мм
Раковина накладна 46 см AeT Thin L241T0R0V0 | 10 212 грн. |
Умивальник AeT THIN 46 см L241T0R0V0 | 8 472 грн. |
AeT Раковина Orizzonti Thin Tondo L241T0R0V0 | 9 686 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →