Литий диск AEZ Steam 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 8 320 до 11 948 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
AEZ Steam R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 MATT GRAPHITE | 11 948 грн. |
Aez Steam 8.5x18 5x112 ET32 DIA66.6 GM | 8 320 грн. |
Aez STEAM GRAPHITE - Graphite Matt (R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6) | 11 399 грн. |
Aez Steam R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Graphite Matt ASM88GA32E | 10 968 грн. |
Aez Steam R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Graphite Matt | 11 350 грн. |
Aez Steam R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Gunmetal Polished ASM88FP32E | 8 865 грн. |
Aez Steam R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Gunmetal Polished | 9 174 грн. |
Диски Aez Steam 8,5x18 5x112 ET32 DIA66,6 (matt graphite) (1001139728) | 10 619 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі