Литий диск Alutec Singa 7,5x18/5x114,3 ET55 DIA67,1
Фото 23 | від 5 660 до 9 898 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Alutec Singa 44
Характеристики
Alutec Singa 7,5x18/5x114,3 ET55 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 7,5x18/5x114,3 ET55 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Alutec Singa R18 W7.5 PCD5x114.3 ET55 DIA67.1 (black polished) | 7 367 грн. |
Диски Alutec Singa 7,5x18 5x114,3 ET55 DIA67,1 (black polished) | 7 491 грн. |
Alutec SINGA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET55 DIA67. | 8 699 грн. |
Alutec Singa R18 W7.5 PCD5x114.3 ET55 DIA67.1 Black Polished Front SIN7585 | 7 814 грн. |
Alutec SINGA (7.5J x 18 5x114.3 ET55 DIA67.1) Black На замовлення з Європи | 9 801 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі