Литий диск Alutec Titan 8x18/6x139,7 ET38 DIA67,1
Фото 5 | від 8 476 до 13 517 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Titan 37
Характеристики
Alutec Titan 8x18/6x139,7 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Titan 8x18/6x139,7 ET38 DIA67,1
Сортувати
ALUTEC Titan R18 W8 PCD6x139,7 ET38 DIA67.1 polar silver | 12 404 грн. |
Диски Alutec Titan 8x18 6x139,7 ET38 DIA67,1 (black polished) | 8 476 грн. |
Alutec TITAN Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET38 DIA67. | 9 999 грн. |
Alutec Titan R18 W8 PCD6x139.7 ET38 DIA67.1 Black Polished Front TIT80838M | 8 912 грн. |
Alutec Titan (8J x 18 6x139.7 ET38 DIA67.1) Polar Silver На замовлення з Є | 11 116 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі