Литий диск Alutec W10 8x18/5x112 ET25 DIA66,6
Відео 1Фото 12 | від 7 474 до 8 129 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Alutec W10 30
Характеристики
Alutec W10 8x18/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 8x18/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Alutec W10 R18 W8 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (racing black front po | 7 797 грн. |
Диски Alutec W10 8x18 5x112 ET25 DIA66,6 (racing black front polished) | 7 474 грн. |
Alutec W10 racing black front polished (R18 W8.0 PCD5x112 ET25 DIA66.6) | 8 008 грн. |
Литі диски Alutec W10 R18 W8 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (racing black front pol | 8 129 грн. |
Литі диски Alutec W10 R18 W8 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (racing black front pol | 8 124 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі