Литий диск Alutec W10 8x18/5x112 ET40 DIA70,1
Відео 1Фото 12 | від 9 668 до 11 543 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec W10 41
Характеристики
Alutec W10 8x18/5x112 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 8x18/5x112 ET40 DIA70,1
ALUTEC W10 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA70.1 polar silver | 10 429 грн. |
Диски Alutec W10 8x18 5x112 ET40 DIA70,1 (racing black front polished) (10 | 9 668 грн. |
ALUTEC W10 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA70.1 Racing Black Front Polished | 11 543 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі