Процесор AMD Phenom II 965 (HDZ965FBGMBOX)
Відео 33 | 1 377 грн. Купити! Процесор AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4GHz/8MB/HT 2000MHz (HDZ965FМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AMD Phenom II 965 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
10 лютого 2018, 15:41
Подойдет ли процесор AMD PHENOM 2 X4955 на мат плату ASROCK 960GM-GS3FX #
хочу поставить
anonim
28 січня 2018, 17:00
GIGABYTE GA-M61PME-S2P #
Подойдет ли этот процессор к материнской плате GIGABYTE GA-M61PME-S2P с сокетом AM2/AM2+???
Показано 3 із 54 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Phenom II
Ціни на AMD Phenom II |
---|---|---|---|---|
AMD Phenom II 925 | від 1 239 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Phenom II 945 | від 1 341 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Phenom II 955 | від 785 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Phenom II 965 | від 1 377 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II 1035T | від 2 011 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II 1045T | від 2 265 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II 1055T | від 2 516 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II 1075T | від 2 730 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II 1090T | від 3 003 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II B59 | від 370 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Phenom II B95 | від 1 341 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо