Литий диск ANZIO Split 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 1Фото 3 | від 5 784 до 6 480 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 polar silver | 6 480 грн. |
Диски Anzio Split 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (racing black) (1002148503) | 6 115 грн. |
Диски Anzio Split 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (polar silver) (1001271148) | 5 784 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі