Литий диск ANZIO Turn 6,5x15/4x108 ET45 DIA63,4
Фото 3 | від 5 206 до 5 721 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Turn 43
Характеристики
ANZIO Turn 6,5x15/4x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Turn 6,5x15/4x108 ET45 DIA63,4
Anzio Turn R15 W6.5 PCD4x108 ET45 DIA63.4 polar silver | 5 721 грн. |
Диски Anzio Turn 6,5x15 4x108 ET45 DIA63,4 (racing black) (1000960332) | 5 619 грн. |
Диски Anzio Turn 6,5x15 4x108 ET45 DIA63,4 (polar silver) (1000520762) | 5 206 грн. |
Закрити
Схожі