Магістральний фільтр Aquafilter FHPR1-3-R
Aquafilter FHPR1-3-R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FHPR1-3-R
Усі ціни 6 →Магістральний фільтр Aquafilter FHPR1-3R-AB | 499 грн. |
Фільтр магістральний для очищення холодної води Aquafilter FHPR1-3R (Натру | 1 010 грн. |
Магістральний фільтр Aquafilter FHPR1-3R | 605 грн. |
Корпус фільтру Aquafilter FHPR1-3R. (FHPR1-3B) | 695 грн. |
Фільтр магістральний Aquafilter FHPR1-3R, 1" (трьохелементний) | 524 грн. |
Фільтр колбовий трискладовий Aquafilter FHPR1-3R для холодної води | 550 грн. |
Додаткові функції і можливості фільтра для води Aquafilter FHPR1-3-R:
- Розмір картриджа: 250x65 мм
- Повітряний клапан
Модификації Aquafilter FHPR1-3-R
Ціни на Aquafilter FHPR1-3-R |
---|---|---|---|---|
Aquafilter FHPR12-3-R | від 452 грн. | 8 пропозицій | ||
Aquafilter FHPR1-3-R | від 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquafilter FHPR34-3-R | від 570 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →