Кухонний ніж Arcos Maitre 151000
Arcos Maitre 151000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Maitre 151000
Усі ціни 11 →Кухонный нож Arcos Maitre 215 мм (151000) 151000 | 780 грн. |
Кухонний ніж Arcos Maitre 215 мм (151000) 151000 | 763 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Maitre 215 мм (151000) 151000 | 763 грн. |
Кухонний ніж кухарський Arcos Maitre 21.5 см (151000) | 824 грн. |
Ніж кухарський професійний Arcos Іспанія Maitre 21,5 см 151000 FD | 952 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →