Бойлер ARTI WH Flat M 80L/2
ARTI WH Flat M 80L/2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARTI WH Flat M 80L/2
Бойлер Arti Wh Flat M 80L/2 | 9 655 грн. |
Водонагрівач (бойлер) ARTI WH Flat MWH Flat M 80L/2 80 л | 8 921 грн. |
Водонагрівач ARTI WH Flat M 80L/2 | 7 930 грн. |
Модификації ARTI WH Flat M 80L/2
Ціни на ARTI WH Flat M 80L/2 |
---|---|---|---|---|
ARTI WH Flat M 50L/2 | від 8 251 грн. | 3 пропозиції | ||
ARTI WH Flat M 80L/2 | від 7 930 грн. | 3 пропозиції | ||
ARTI WH Flat M 100L/2 | від 10 600 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо