Бойлер ARTI WHV Slim Dry 30L/2
ARTI WHV Slim Dry 30L/2 |
|
Електричний накопичувальний водонагрівач невеликої ємності (30 л) для настінного монтажу в приміщеннях з обмеженою вільної площею. Відрізняється високою потужністю нагрівача (2 кВт) та зменшеним діаметром циліндричного підстави (36 см), що дає можливість встановлювати його в ніші/кути, домагаючись істотної економії вільного простору. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для побутового застосування на кухнях або у ванних/душових, розрахованих на одну людину.
Буде корисний для приготування гарячої води в умовах медичного або масажного кабінету. Система подачі холодної води Arti ECO (передбачає велику кількість маленьких отворів спрямованих вниз) дозволяє збільшити об'єм виходу гарячої води на 15% у порівнянні зі звичайною системою наповнення бака. Водонагрівач ARTI WHV Slim Dry 30L/2 обладнаний двома продуктивними нагрівальними елементами типу «сухий» ТЕН потужністю по 1000 Вт кожен.
Вони розташовані в спеціальних металевих кожухах і не мають прямого контакту з водою, що збільшує їх термін служби. Такі нагрівачі забезпечують підвищену площу теплопередачі, що значно знижує утворення накипу. Час нагріву води до максимальної температури становить 55 хв. Внутрішня поверхня міцного сталевого бака покрита спеціальною склокерамічною термостійкою емаллю і додатково захищена від корозії магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Купити ARTI WHV Slim Dry 30L/2
Усі ціни 15 →Arti Arti WHV Slim Dry 30L/2 | 6 874 грн. |
Arti WHV Slim Dry 30L/2 602236 | 6 396 грн. |
Arti Arti WHV Slim Dry 30L/2 | 6 396 грн. |
Водонагрівач Arti WHV SLIM DRY 30L/2 | 5 985 грн. |
Бойлер електричний Arti WHV Slim Dry 30L/2 602236 | 6 874 грн. |
Модификації ARTI WHV Slim Dry 30L/2
Ціни на ARTI WHV Slim Dry 30L/2 |
---|---|---|---|---|
ARTI WHV Slim Dry 30L/2 | від 5 985 грн. | 15 пропозицій | ||
ARTI WHV Slim Dry 50L/2 | від 6 160 грн. | 15 пропозицій | ||
ARTI WHV Slim Dry 80L/2 | від 6 635 грн. | 16 пропозицій |