Смартфон Asus ZenFone 2 Laser 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 46Фото 9 | Товар застарів 2 499 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6; роздільна здатність екрану: 1280х720 (16:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 72; ОС: Android 6.0; Модель процесора: Snapdragon 615; Процесор (ГГц): 1.7; Графічний процесор: Adreno 405; ОЗП (ГБ): 2; Пам'ять (ГБ): 16; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Asus ZenFone 2 Laser 16 ГБ / 2 ГБ
16 ГБ / 2 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ
Екран:6 ", 1280х720 (16:9), 245 ppi
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Snapdragon 615
Камера:13 МП
Акумулятор:3000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Відеоогляди
Asus Zenfone 2 Laser ( ZE500KL ) Hard Reset , сброс до заводских настроек , удаление ключа
23 листопада 201826 517 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser ze500kl, хороший аппарат, но не без минусов / Phleyd
23 серпня 20175 272 перегляда
Asus Zenfone 2 Laser, обзор
3 листопада 20152 383 перегляда
Смартфон Asus Zenfone 2 Laser - Обзор. Нужна быстрая камера? Вам сюда!
18 серпня 20168 243 перегляда
Обзор Asus Zenfone 2 Laser (ZE500KG)
25 квітня 201615 245 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser - Обзор крутого и сбалансированного смартфона [Цифрус]
18 січня 201662 850 переглядів
Обзор ASUS ZenFone 2 Laser и Selfie: селфи и лазеры
20 жовтня 201546 317 переглядів
Игры на Asus Zenfone 2 Laser ZE500KG Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 Adreno 306
23 лютого 20166 733 перегляда
Видео обзор смартфона ASUS ZenFone 2 Laser ZE550KL 32 ГБ красный
2 грудня 20164 987 переглядів
Обзор Asus Zenfone 2 Laser - ZE500KG
22 лютого 201628 561 перегляд
Обзор ASUS ZENFONE 2 LASER - MSM8916, 5.5" IPS HD, 2/16GB, 3000 mAh .:MobilMarket.ru:.
24 вересня 201551 803 перегляда
Обзор ASUS ZenFone Selfie и его сравнение с ZenFone 2 Laser
5 березня 201615 380 переглядів
Полный обзор бюджетного , но хорошего телефона Смартфон Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB
8 липня 20165 372 перегляда
ASUS Zenfone 2 Laser : обзор смартфона
28 лютого 201615 717 переглядів
Мини обзор Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL
15 жовтня 2015151 858 переглядів
asus zenfone 2 laser unboxing and review
10 січня 2016121 перегляд
Asus Zenfone 2 Laser Unboxing &First impressions
30 грудня 2015113 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser ZE550KL Unboxing and overview
28 грудня 2015227 переглядів
Asus ZenFone 2 laser 5.5 unboxing
17 травня 2016135 переглядів
ASUS Zenfone 2 Laser Unboxing and Hands on/ First Impressions
14 жовтня 20151 081 перегляд
Asus Zenfone 2 Laser ZE550KL unboxing / review (Hindi)
31 березня 2017256 переглядів
Review XenonHD Rom nougat for the Asus ZenFone 2 Laser Z00L
20 липня 2017322 перегляда
ASUS Zenfone 2 Laser: Review | The Indian Beauty Blog
18 січня 2016156 переглядів
ASUS ZenFone 2 Laser Review - 13MP Camera with laser AF
10 січня 2016623 перегляда
Asus Zenfone 2 Laser Unboxing and Full Review
27 листопада 2015322 перегляда
Asus Zenfone 2 laser Unboxing and Intial impressions
16 вересня 2015748 переглядів
AOSiP Rom 7.1.1 For Asus Zenfone 2 Laser Review
9 березня 20171 603 перегляда
OWN Rom for the Asus ZenFone 2 Laser Z00L Review [ROM] [7.1.2] [UNOFFICIAL] [Z00LD]
20 серпня 2017199 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser Review | Tips and Tricks | Zenfone Shortcuts
31 грудня 20151 024 перегляда
Atomic OS Rom for the Asus ZenFone 2 Laser Z00L Review
3 серпня 2017253 перегляда
ColtOs Rom for the Asus ZenFone 2 Laser Z00L Review [ROM] [7.1.2] [UNOFFICIAL] [Z00LD] [Z00L]
26 серпня 2017438 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser Unboxing And Hands On
25 листопада 2015184 перегляда
ASUS ZenFone 2 Laser 5.5 Unboxing and Overview
7 жовтня 20151 425 переглядів
[Hindi - हिन्दी] Quick Unboxing Of Asus Zenfone 2 Laser ZE550KL Black By MANIK SINGHAL #MSTECHNO
28 січня 2016790 переглядів
ASUS Zenfone 2 Laser ZE500KL Phone review
8 серпня 2020944 перегляда
ASUS Zenfone 2 Laser Unboxing and First Impression - TechSlack.COM
21 жовтня 20151 040 переглядів
Asus Zenfone 2 LASER ZE551KL review
17 лютого 20162 252 перегляда
Review Asus Zenfone 2 Laser (unboxung, design, perfomance, camera)
29 квітня 20161 344 перегляда
Asus Zenfone 2 Laser Pierwsze Wrażenia Opinia
6 лютого 20161 498 переглядів
Asus Zenfone 2 Laser - prezentacja
27 квітня 2016143 перегляда
ASUS ZenFone 2 Laser - recenzja, review PL
21 лютого 20163 482 перегляда
ASUS Zenfone 2 (ZE500KL) LTE Laser Rozpakowanie Unboxing PL | Robert Nawrowski
2 жовтня 201510 101 перегляд
ASUS Zenfone 2 Laser - Recenzja Test Opinia Review (PL)
24 лютого 20166 264 перегляда
Asus Zenfone 2 Laser (ZE500KL) Rozpakowanie Unboxing (PL)
2 лютого 20169 370 переглядів
ASUS Zenfone 2 (ZE500KL) LTE Laser Recenzja PL Review Opinia Test | Robert Nawrowski
11 жовтня 201542 242 перегляда
Recenzja Asusa Zenfone 2 Laser
23 вересня 201559 388 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 638 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 720 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 25 313 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 684 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 400 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 574 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 219 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 690 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 385 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 105 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 199 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г