Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт
Двоконтурний газовий котел потужністю 10 кВт. Модель відрізняється можливістю установки резервного нагрівача з електричним теном. У повній комплектації гарантує якісне опалення і стабільне ГВП при виникненні багатьох нештатних ситуацій. Рекомендована площа опалення знаходиться в межах 75-100 м2. Пристрій оснащений системою п'єзопідпалу. У режимі середньої потужності витрачає близько 0,37 м3 / год газу.
Опалювальний контур працює під тиском 2-3 бар. Газовий котел Atem Zhytomyr - 3 KS-GV-010 SN оснащений автоматичною системою управління euroSIT італійського виробництва. Топка і нижня частина теплообмінника виготовлені з біметалу, що робить жаровню стійкою до корозії. Пальник оснащений турбулізатором, на якому осідає сажа, що дозволяє котлу зберігати високий показник ККД протягом усього терміну експлуатації. У цій моделі задіяна високоякісна пальник фірми POLIDORO. При запуску нагрівача можна скористатися системою АТЕМ-СТАРТ. Дана опція дозволяє швидко запустити жаровню навіть при низькій тязі, вітряної або дощової погоди. Модель швидко виходить на робочий температурний режим.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт
Усі ціни 20 →Двоконтурний газовий котел Атем Житомир-3 КС-ГВ-010 СН (верхній) 3837266 | 15 881 грн. |
АТЕМ КС-ГВ-010СН | 14 890 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ 010 СН | 15 418 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-010СН (димохід назад) | 15 881 грн. |
Двоконтурний газовий котел Атем КС-ГВ-010 СН (задній) 200720231714 | 15 881 грн. |
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт | від 13 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт | від 14 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт | від 15 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт | від 16 353 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-020 SN 22.5 кВт | від 19 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-025 SN 26 кВт | від 20 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт | від 21 422 грн. | 4 пропозиції |