Литий диск ATS Antares 8x18/5x112 ET31 DIA66,6
Фото 6 | від 7 098 до 10 149 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):31 мм |
Модифікації ATS Antares 37
Характеристики
ATS Antares 8x18/5x112 ET31 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Antares 8x18/5x112 ET31 DIA66,6
Сортувати
ATS Antares R18 W8 PCD5x112 ET31 DIA66.6 polar silver | 9 720 грн. |
ATS ANTARES Diamant-Schwarz (R18 W8.0 PCD5x112 ET31 DIA66.6) | 8 899 грн. |
ATS Antares (8J x 18 5x112 ET31 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Євро | 8 693 грн. |
Ats Antares R18 W8 PCD5x112 ET31 DIA66.6 Black AT80831U62-6 | 7 098 грн. |
ATS Antares (8J x 18 5x112 ET31 DIA66.6 Polar Silver) | 9 041 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі