Литий диск ATS Perfektion 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4
Відео 1Фото 24 | від 11 799 до 13 064 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ATS Perfektion 13
Характеристики
ATS Perfektion 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Perfektion 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
ATS PERFEKTION Racing-Schwarz Hornpoliert (R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 11 799 грн. |
ATS Perfektion (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA63.4) MBF На замовлення з Європи. | 12 574 грн. |
Ats Perfektion R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Racing Black Horn Polished P | 12 232 грн. |
ATS Perfektion W8.5 R19 PCD5x108 ET45 DIA63.4 MBFLP | 13 064 грн. |
Ats Perfektion R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Racing Black Horn Polished | 12 658 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі