Котел на дровах Attack DP 35 35 кВт
Відео 1Фото 2 |
Attack DP 35 35 кВт
Джерело енергії:дрова
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:35 кВт, площа ~ 280 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 150 мм
Всі характеристики
Характеристики DP 35
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Attack 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Attack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Attack DP 35 35 кВт
Усі ціни 7 →Твердопаливний котел Attack 35 DP PROFI 35DPNP | 105 893 грн. |
Твердопаливний котел піролізний Attack 35 DP STANDARD | 103 000 грн. |
Котел твердопаливний ATTACK DP 35 Profi (35кВт) | 104 840 грн. |
Твердопаливний котел піролізний Attack 35 DP PROFI | 133 000 грн. |
Котел твердопаливний ATTACK DP 35 Standard (35кВт) | 98 175 грн. |
Котел твердопаливний Attack DP 35 Standard | 130 434 грн. |
Котел твердопаливний Attack DP 35 Profi | 139 291 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості опалювального котла Attack DP 35:
- Максимальна довжина дров — 65 см
- Модель DP 35 Profi — електронне управління
Модификації Attack DP 35
Ціни на Attack DP 35 |
---|---|---|---|---|
Attack DP 25 25 кВт | від 82 955 грн. | 7 пропозицій | ||
Attack DP 35 35 кВт | від 98 175 грн. | 7 пропозицій | ||
Attack DP 45 45 кВт | від 123 335 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →