Литий диск AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET35 DIA70
Відео 2Фото 5 | від 7 660 до 9 145 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Ethos 11
Характеристики
AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET35 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET35 DIA70
Сортувати
Autec Ethos (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA70) schwarz poliert | 8 563 грн. |
Autec Ethos 8x18 5x112 ET35 DIA70 BP | 7 660 грн. |
Autec Ethos 8x18 5x112 ET35 DIA70 BP | 7 949 грн. |
Диск Autec Ethos black polished R18 W8,0 PCD5x112 ET35 DIA70 | 8 525 грн. |
Autec Autec Ethos 8x18 5x112 ET35 DIA70 BP | 7 978 грн. |
Autec Ethos (R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA70) 1894040 | 8 457 грн. |
Autec Ethos 8x18 5x112 ET35 DIA70 BP | 8 743 грн. |
Диск Autec Ethos 8x18 5x112 ET35 DIA70 BP | 9 145 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі