Теплова гармата Ballu BHP-M-3
Фото 2 |
Ballu BHP-M-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ballu BHP-M-3
Усі ціни 9 →Тепловая пушка электрическая Ballu BHP-M-3 Master НС-1137845 | 4 349 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-M-3 | 3 790 грн. |
Ballu BHP-M-3 | 2 129 грн. |
Теплова гармата Ballu bhp-m-3 | 2 165 грн. |
Электрическая тепловая пушка Ballu BHP-M-3 Master | 2 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Ballu BHP-M-3
Ціни на Ballu BHP-M-3 |
---|---|---|---|---|
Ballu BHP-M-3 | від 2 129 грн. | 9 пропозицій | ||
Ballu BHP-M-5 | від 2 854 грн. | 11 пропозицій | ||
Ballu BHP-M-9 | від 3 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-15 | від 7 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-24 | від 10 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-36 | від 12 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →