Надувний човен Bark B-270NP
Bark B-270NP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-270NP
Усі ціни 11 →Bark B-270NP | 8 726 грн. |
Bark B-270NP | 8 802 грн. |
Човен надувний Bark В-270NP | 9 460 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-270NP (насос, рем. комплект, сумка, весл | 9 460 грн. |
Лодка надувная Bark B-270NP | 10 930 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark B-270NP
Ціни на Bark B-270NP |
---|---|---|---|---|
Bark B-260NP | від 7 827 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-270NP | від 8 726 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-280NP | від 8 414 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-300NP | від 9 394 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →