Всесезонна шина Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H
Усі ціни 33 →Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H | 4 046 грн. |
Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H | 4 380 грн. |
Barum Quartaris 5 (215/60R17 96H) | 4 312 грн. |
Всесезонные шины Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H 1001244754 | 4 284 грн. |
Всесезонна шина BARUM Quartaris 5 215/60R17 96H | 4 080 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H
Ціни на Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Barum Quartaris 5 215/60 R17 96H | від 4 046 грн. | 33 пропозиції | ||
Barum Quartaris 5 215/60 R17 100V | від 3 998 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
be/ZiX6AXdjXF8